Україномовний ведучий на весілля Валентин Орлов. Весілля було проведено повністью на українській мові.

22.07.15 весілля пройшло просто пречудово!

Я був переконаний, що на весіллі необхідно хоча б 40-50 осіб для того, щоб конкурсна програма пройшла бездоганно і відчувалась урочистість заходу. Однак сьогодні це все було спростовано, бо весілля Олі та Ігоря проходило в оточенні найближчих їм людей. І, як виявилось, це тільки додало драйву та натхнення всім учасникам цього по-справжньому сімейного заходу. Так, завдання були досить нестандартними. Адже весілля в середу, всього приблизно 20 гостей, необхідно було обрати невеликий ресторан, який би пасував до весілля та багато інших, на перший погляд незвичних нюансів. Однак, команда професійного ведучого та діджея на весілля з Orlov Event Agency впоралися із завданням навідмінно! 

Для проведення весілля було обрано ресторан "Крендель", який ідеально підійшов для заходу.

І, звісно ж, активні, щирі та неймовірно енергійні гості. Вони з радістю та дуже творчо підходили до завдань ведучого весілля. Все це в купі дало в результаті приємну, веселу та невимушену атмосферу, яку доповнили цікаво обіграні обряди та традиції.

Я, як ведучий весілля, або якщо хочете, тамада, задоволений цим результатом і дуже вдячний Олі та Ігореві за довіру в найважливіший день їх подружнього життя. До зустрічі на вашому святі, шановні друзі!

Валентин Орлов – тамада и ведущий на праздник